Strona Główna

Witamy Państwa na stronie internetowej naszej firmy SEB-BUD.

W naszej firmie pracują fachowcy od wielu rodzajów prac budowlanych. Od murarzy zaczynając, a kończąc na malarzach. Personel nasz może pochwalić się dużą wiedzą teoretyczną jak i praktyczną sztuki budowlanej. Jesteśmy solidni, pracowici, dokładni oraz chętni do nawiązania współpracy także z innymi firmami.

Naszą oferę prac kierujemy do Klientów indywidualnych jak i innych firm. Oprócz wykonawstwa zapewniamy także wycenę oraz doradztwo w konkretnej sprawie.

Specjalizujemy się w pracach wykończeniowych, układaniu płytek przede wszystkim W wysokiej jakości łazienkach, kuchniach, posadzkach. Ponad to wykonujemy: elewacje zewnętrzne “na gotowo”, czyli razem z tynkami, a także murowaniem klinkieru, układaniem kamienia elewacyjnego oraz w innych Pracach budowlanych. Do naszej oferty dołączyć możemy także wszelkie prace związane z suchym tynkiem Rigips tzn. sufity, ścianki, półki, zabudowy itd.

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem do obróbki materałów niezbędnym do prac o wysokim standardzie wykonania. Ponadto nasza firma ma na stanie także rusztowanie elewacyjne, co w znaczącym stopniu ułatwia Klientowi współpracę.

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem do obróbki materałów niezbędnym do prac o wysokim standardzie wykonania. Ponadto nasza firma ma na stanie także rusztowanie elewacyjne, co w znaczącym stopniu ułatwia Klientowi współpracę.

Firma remontowa Żywiec Remonty Żywiec

Dlaczego My?

Doświadczenie
w branży

Wieloletnie doświadczenie przekłada się na jakość prac remontowo-budowlanych połączone z możliwie krótkim czasie realizacji w konkurencyjnej cenie.

Kompleksowy
zakres usług

Dobieramy indywidualnie do potrzeb i oczekiwań każdego Klienta, który ma możliwość wykonania wielu usług remontowych przez jedną firmę.

Doradzanie
Klientowi

Doradzamy już na etapie planowania zamówienia w doborze materiałów oraz w technologi. W odpowiedzialny sposób traktujemy Klienta i zamówienie.

Szeroka oferta
mat. budowlanych

Nasza firma remontowo-budowlana wychodzi poza rutynowo stosowane technologie oraz materiały rzecz zadowolenia Klienta.

Najczęściej pracujemy w

Europejski Fundusz Społeczny Program sfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
strzałka do góry